Programa de la Festa

Descarrega'l en pdf
  • Matí

    • 10.00 h. Lo Taulell al Carrer
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: Zones comercials de la ciutat
    • 10.30 h. Abanderadets i tabaleters de la Festa
      Tipus d'espectacle: Infantil i familiar
      On: Mercat del Vall i Lo taulell al Carrer
    • 11.00 h. Tancat dels Bous
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 14:00h. Travessia Mur
    • 11.00 h. Mostra d’instruments de tortura
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 14:00h. Pl. Mossèn Sol
    • 11.00 h. La impremta de Gutenberg
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 14:00h. Pl. Dels Dolors
    • 11.00 h. L’Auca dels Col·loquis. La versió artística de Norbert López de l’obra de Despuig
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 14:00h. Reials Col·legis
    • 11.00 h. Els Reials Col·legis, la joia del Renaixement
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 14:00h. Reials Col·legis
    • 11.00 h. Centre d'Interpretació del Renaixement
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 14:00h. c. St. Domènec
    • 11.00 h. Mercat del Vall
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 14:00h. Carrers del Vall, pl. dels Dolors, Nou del Vall i del Replà fins pl. St. Joan
    • 11.00 h. Exposició del seguici festiu de la Festa del Renaixement
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 14:00h. Centre d'interpretació del Renaixement, c. St. Domènec
    • 11.00 h. Passeigs amb cavallets
      Tipus d'espectacle: Infantil i familiar
      On: fins 14:00h. Pl. Escorxador
    • 11.00 h. Les oques del Castell
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 14:00h. Pista poliesportiva de Remolins
    • 11.00 h. La llegenda de la Cucafera
      Tipus d'espectacle: Espectacles fixos i de pagament
      On: Cripta de la Reparació
      Preu: 3 €, 2 € infants fins 8 anys euros
    • 11.00 h. Falconeria i vols d'exhibició a les muralles
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 14:00h. Pl. Mossèn Sol
    • 11.00 h. Crida del Consell al so dels gaiters
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Lo taulell al Carrer, Mercat d'Època i Mercat del Vall
    • 11.00 h. Mercat d'Època
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 14:00h. Carrers Ciutat, Croera, Sta. Anna, pl. St. Jaume, Antoni Casanova, pl. Immaculada, Major fins travessia del Mur
    • 11.00 h. Jocs i atraccions infantils, pl. Dolors
      Tipus d'espectacle: Infantil i familiar
      On: fins 14:00h. Pl. Dels Dolors
    • 11.00 h. La Confraria dels Pescadors passeja la Cucafera
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Zones comercials de la ciutat
    • 11.00 h. Exposició Sancta Maria Dertosae
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 14:30h. Catedral Sta. Maria
    • 11.00 h. Jocs i atraccions infantils i passeigs amb burret
      Tipus d'espectacle: Infantil i familiar
      On: fins 14.00h. Pl. Immaculada
    • 11.30 h. Abanderats de la Festa del Renaixement
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Mercat d'Època i Lo taulell al Carrer
    • 11.30 h. Estima'm Caterina
      Tipus d'espectacle: Infantil i familiar
      On: Cripta de la Reparació
      Preu: 3 €, infants fins 8 anys 2 euros
    • 11.30 h. Contacontes del Renaixement a càrrec d'Irene López
      Tipus d'espectacle: Infantil i familiar
      On: castell de la Suda
    • 11.30 h. Terç del Vescomte de Castellbò
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Lo taulell al Carrer i Mercat del Vall
    • 12.00 h. Fa de Tortosa
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Lo taulell al Carrer
    • 12.00 h. Ourobouros
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Sortida pl. De la Cinta
    • 12.00 h. Saboï
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Lo taulell al Carrer
    • 12.00 h. El jove Quixot
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Mercat d'Època
    • 12.00 h. Navegacions amb el llagut Lo Sirgador
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: Embarcador del Mercat
    • 12.30 h. Ball de Cavallets
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Pl. de la Cinta i Mercat del Vall
    • 12.30 h. Abanderats de la Festa del Renaixement
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Pl. Barcelona
    • 13.00 h. Navegacions amb el llagut Lo Sirgador
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: Embarcador del Mercat
    • 13.00 h. Abanderats de la Festa del Renaixement
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Pl. Dolors
  • Tarda

    • 17.00 h. Els Reials Col·legis, la joia del Renaixement
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 00:00h. Reials Col·legis
    • 17.00 h. Recull d’instruments antics
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 00:00h. Pl. dels Dolors
    • 17.00 h. Exposició del seguici festiu de la Festa del Renaixement
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 00:00h. Centre d'interpretació del Renaixement, c. St. Domènec
    • 17.00 h. Lo Taulell al Carrer
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: Zones comercials de la ciutat
    • 17.00 h. La impremta de Gutenberg
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 00:00h. Pl. dels Dolors
    • 17.00 h. Centre d'Interpretació del Renaixement
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 00:00h. c. St. Domènec
    • 17.00 h. L’Auca dels Col·loquis. La versió artística de Norbert López de l’obra de Despuig
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 00:00h. Reials Col·legis
    • 17.00 h. Exposició Sancta Maria Dertosae
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 21:00h. Catedral Sta. Maria
    • 17.00 h. Navegacions amb el llagut Lo Sirgador
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: Embarcador del Mercat
    • 17.00 h. Mostra d’instruments de tortura
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 00:00h. Pl. Mossèn Sol
    • 18.00 h. Campament de Le Puy
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 01:30h. Pista poliesportiva de Remolins
    • 18.00 h. Navegacions amb el llagut Lo Sirgador
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: Embarcador del Mercat
    • 18.00 h. Falconeria i vols d'exhibició a les muralles
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 01:30h. Pl. Mossèn Sol
    • 18.00 h. Jocs i atraccions infantils, pl. Dolors
      Tipus d'espectacle: Infantil i familiar
      On: fins 21:00h. Pl. Dels Dolors
    • 18.00 h. Música de Llaüt i Tiorba
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 21:00h. Palau Campmany
    • 18.00 h. Mercat del Vall
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 01:30h. Carrers del Vall, pl. dels Dolors, Nou del Vall i del Replà fins pl. St. Joan
    • 18.00 h. La llegenda de la Cucafera
      Tipus d'espectacle: Espectacles fixos i de pagament
      On: Cripta de la Reparació
      Preu: 3 €, 2 € infants fins 8 anys euros
    • 18.00 h. Passeigs amb cavallets
      Tipus d'espectacle: Infantil i familiar
      On: fins 21:00h. Pl. Escorxador
    • 18.00 h. Terç del Vescomte de Castellbò
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Sortida pl. Dels Estudis
    • 18.00 h. El Pati dels Artesans: mostra d’oficis
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 01:30h. Antic covent de St. Domènec, Escola Oficial d'Idiomes, c. St. Domènec
    • 18.00 h. Jocs i atraccions infantils i passeigs amb burret
      Tipus d'espectacle: Infantil i familiar
      On: fins 21:00h. Pl. Immaculada
    • 18.00 h. Mercat d'Època
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 01:30h. Carrers Ciutat, Croera, Sta. Anna, pl. St. Jaume, Antoni Casanova, pl. Immaculada, Major fins travessia del Mur
    • 18.00 h. Campament del Terç
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 01:30h. Carrer del Replà
    • 18.00 h. Tancat dels Bous
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 01:30h. Travessia Mur
    • 18.00 h. Campament del Pou
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 01:30h. pl. Mossèn Sol
    • 18.00 h. Campament de les Cavalleries
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 01.30h. pl. de l'Escorxador
    • 18.00 h. Campament dels Pescadors
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 01:30h. pl. de l'Escorxador
    • 18.00 h. Ball de Cavallets
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida pl. Mossén Sol
    • 18.00 h. Les oques del Castell
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 01:30h. Pista poliesportiva de Remolins
    • 18.00 h. Campament dels Abanderats
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 01:30h. Pista poliesportiva de Remolins
    • 18.00 h. Campament de les Quincalles
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: fins 01:30h. Plaça dels Dolors
    • 18.00 h. Crida del Consell al so dels gaiters
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Carrers i places de la ciutat
    • 18.30 h. Turdión
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Lo taulell al Carrer
    • 18.30 h. Suterranya
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortidade de Travessia Mur
    • 18.30 h. Ordo Vagorum
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida de les escales de la catedral
    • 18.30 h. Abanderats de la Festa del Renaixement
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Cambra de Comerç
    • 18.30 h. Euphorica
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida pl. De la Cinta
    • 18.30 h. Fa de Tortosa
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida de pl. St. Jaume
    • 19.00 h. Inauguració de lo Taulell al Carrer a càrrec del Sr. José Daniel Cortijo Martínez, president de l’Associació d’Empresaris de les Comarques de l’Ebre (AECE)
      Tipus d'espectacle: Actes propis
      On: Cambra de Comerç
    • 19.00 h. Navegacions amb el llagut Lo Sirgador
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: Embarcador del Mercat
    • 19.00 h. Estima'm Caterina
      Tipus d'espectacle: Infantil i familiar
      On: Cripta de la Reparació
      Preu: 3 €, infants fins 8 anys 2 euros
    • 19.00 h. Tryzna
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida pl. Agustí Querol
    • 19.00 h. Al pati amb Terpsícore
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Antiga esglèsia de St. Domènec, c. St. Domènec
    • 19.00 h. I 7 peccati
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Carrer st. Domènech
    • 19.00 h. Va de vent
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida de pl. Dels Dolors
    • 19.00 h. Ourobouros
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Mercat d'Època
    • 19.00 h. El jove Quixot
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Sortida pl. Mossén Sol
    • 19.00 h. Saboï
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida pl. De la Cinta
    • 19.30 h. Terç del Vescomte de Castellbò
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Taulell al carrer
    • 19.30 h. Ball de Cavallets
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida pl. Mossén Sol
    • 19.30 h. Cornalusa (PT)
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida pl. Immaculada
    • 19.30 h. Gegants i Cort de Bèsties
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Sortida pl. Dels Estudis
    • 19.30 h. Mytik Itak
      Tipus d'espectacle: Espectacles fixos i de pagament
      On: Reials Col·legis
    • 20.00 h. Navegacions amb el llagut Lo Sirgador
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: Embarcador del Mercat
    • 20.00 h. Fa de Tortosa
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida de la pl. Escorxador
    • 20.00 h. Fanfara de la Vegueria
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida pl. Travessia Mur
    • 20.00 h. Errants
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: pl. Dels Dolors
    • 20.00 h. La jueva de Tortosa torna a casa
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Sortida pl. Immaculada
      Preu: 6 euros
    • 20.00 h. Abanderats de Cori
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Pl. de l'Ajuntament
    • 20.00 h. I 7 peccati
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Carrer st. Domènech
    • 20.00 h. Al pati amb Terpsícore
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Antiga esglèsia de St. Domènec, c. St. Domènec
    • 20.00 h. La llegenda de la Cucafera
      Tipus d'espectacle: Espectacles fixos i de pagament
      On: Cripta de la Reparació
      Preu: 3 €, 2 € infants fins 8 anys euros
    • 20.00 h. Demostració d’artilleria renaixentista
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Avançades de St. Joan
    • 20.00 h. Suterranya
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida pl. De la Cinta
    • 20.30 h. Ordo Vagorum
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida pl. Escorxador
    • 20.30 h. Estima'm Caterina
      Tipus d'espectacle: Infantil i familiar
      On: Cripta de la Reparació
      Preu: 3 €, infants fins 8 anys 2 euros
    • 20.30 h. La pazzia senile
      Tipus d'espectacle: Espectacles fixos i de pagament
      On: Pati del covent de la Puríssima
      Preu: 4 € euros
    • 20.30 h. Terç del Vescomte de Castellbò
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Sortida pl. Mossén Sol
    • 20.30 h. Molt soroll per res
      Tipus d'espectacle: Espectacles fixos i de pagament
      On: Palau Episcopal
      Preu: 6 € euros
    • 20.30 h. El jove Quixot
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Pl. Agustí Querol
    • 20.30 h. Bordó Sárkány
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida pl. De la Cinta
    • 20.30 h. Lo circus del carrus
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Sortida pl. st. Jaume
    • 20.30 h. Jurament dels arxivers de la ciutat
      Tipus d'espectacle: Actes propis
      On: Carrer st. Domènech
  • Nit

    • 21.00 h. LLuita d’espases
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Avançades de St. Joan
    • 21.00 h. Euphorica
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida de pl. Immaculada
    • 21.00 h. Cornalusa (PT)
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida pl. De la Cinta
    • 21.00 h. Navegacions amb el llagut Lo Sirgador
      Tipus d'espectacle: Ambientació i vida quotidiana
      On: Embarcador del Mercat
    • 21.00 h. Lei Joglars d'Ébre
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida pl. Mossén Sol
    • 21.00 h. Ball de Cavallets
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: sopars de Santa Clara, Calvari
    • 21.30 h. Els amagats
      Tipus d'espectacle: Espectacles fixos i de pagament
      On: Antinc convent de st. Joan pl. st. Joan
      Preu: 8 € euros
    • 21.30 h. Saltasbancos
      Tipus d'espectacle: Espectacles fixos i de pagament
      On: pl. De l'Absis
      Preu: 3 € euros
    • 21.30 h. Turdión
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida pl. Mossén Sol
    • 21.30 h. Terç del Vescomte de Castellbò
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Sortida pl. Dels Dolors
    • 21.30 h. Saboï
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida pl. st. Jaume
    • 21.30 h. Va de vent
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida de pl. Travessia Mur
    • 21.30 h. Mytik Itak
      Tipus d'espectacle: Espectacles fixos i de pagament
      On: Reials Col·legis
    • 22.00 h. La Taverna d'Enrico
      Tipus d'espectacle: Espectacles fixos i de pagament
      On: Pl. Menahem Ben Saruq.
      Preu: 11 euros
    • 22.00 h. Tryzna
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida pl. De la Cinta
    • 22.00 h. Ordo Vagorum
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida pl. Escorxador
    • 22.00 h. Bordó Sárkány
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida pl. Dels Dolors
    • 22.00 h. Errants
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Sortida pl. Dels Estudis
    • 22.00 h. Grisàs de Jërus
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Avançades de St. Joan
    • 22.30 h. Escacs Vivents
      Tipus d'espectacle: Espectacles fixos i de pagament
      On: Pl. St. Joan
    • 22.30 h. Saboï
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida de les escales de la catedral
    • 22.30 h. In Commedia
      Tipus d'espectacle: Espectacles fixos i de pagament
      On: pl. De l'Absis
      Preu: 3 euros
    • 22.30 h. Els amagats
      Tipus d'espectacle: Espectacles fixos i de pagament
      On: Antinc convent de st. Joan pl. st. Joan
      Preu: 8 € euros
    • 22.30 h. Lo circus del carrus
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: sopars de Santa Clara, Calvari
    • 22.30 h. Abanderats de Cori
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Avançades de St. Joan
    • 22.30 h. Euphorica
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Pista poliesportiva de Remolins
    • 22.30 h. La pazzia senile
      Tipus d'espectacle: Espectacles fixos i de pagament
      On: Pati del covent de la Puríssima
      Preu: 4 € euros
    • 22.30 h. Ball de màscares de les famílies nobles
      Tipus d'espectacle: Actes propis
      On: Reials Col·legis
    • 23.00 h. Grisàs de Jërus
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Avançades de St. Joan
    • 23.00 h. Fa de Tortosa
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida de la pl. Escorxador
    • 23.00 h. Combats amb armadura
      Tipus d'espectacle: Espectacles fixos i de pagament
      On: Avançades de St. Joan
    • 23.00 h. Lei Joglars d'Ébre
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida pl. Mossén Sol
    • 23.00 h. Cornalusa (PT)
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: sortida Travessia Mur
    • 23.00 h. Grimorium
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida de pl. Dels Estudis
    • 23.30 h. Bordó Sárkány
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Avançades de St. Joan
    • 23.30 h. Errants
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Sortida pl. De la Cinta
    • 23.30 h. Molt soroll per res
      Tipus d'espectacle: Espectacles fixos i de pagament
      On: Palau Episcopal
      Preu: 6 € euros
    • 23.30 h. I 7 peccati
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Carrer st. Domènech
    • 23.30 h. Tryzna
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida pl. Escorxador
    • 23.30 h. Trasts a les muralles. Abanderats de batalla
      Tipus d'espectacle: Espectacles fixos i de pagament
      On: Pista poliesportiva de Remolins
    • 23.30 h. Va de vent
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida de les escales de la catedral
    • 23.30 h. Saltasbancos
      Tipus d'espectacle: Espectacles fixos i de pagament
      On: pl. De l'Absis
      Preu: 3 € euros
    • 23.30 h. Balls i bullícies
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Pl. St. Joan
    • 23.30 h. La Taverna d'Enrico
      Tipus d'espectacle: Espectacles fixos i de pagament
      On: Pl. Menahem Ben Saruq.
      Preu: 11 euros
    • 00.00 h. Abanderats de Cori
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Sortida pl. Mossén Sol
    • 00.00 h. Cornalusa (PT)
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Avançades de St. Joan
    • 00.00 h. Grisàs de Jërus
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida pl. Immaculada
    • 00.00 h. Euphorica
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida pl. st. Jaume
    • 00.00 h. Suterranya
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida de pl. Dels Dolors
    • 00.30 h. La pazzia senile
      Tipus d'espectacle: Espectacles fixos i de pagament
      On: Pati del covent de la Puríssima
      Preu: 4 € euros
    • 00.30 h. Va de vent
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida pl. Escorxador
    • 00.30 h. In Commedia
      Tipus d'espectacle: Espectacles fixos i de pagament
      On: pl. De l'Absis
      Preu: 3 euros
    • 00.30 h. Combats amb armadura
      Tipus d'espectacle: Espectacles fixos i de pagament
      On: Avançades de St. Joan
    • 00.30 h. Grimorium
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Sortida pl. Mossén Sol
    • 00.30 h. I 7 peccati
      Tipus d'espectacle: Animació i teatre de carrer
      On: Carrer st. Domènech
    • 00.30 h. Bordó Sárkány
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Avançades de St. Joan
    • 00.30 h. Tryzna
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: sortida Travessia Mur
    • 01.00 h. Algarabia e música per a dames i donzells sense son
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Avançades de St. Joan
    • 01.30 h. Cornalusa (PT)
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Avançades de St. Joan
    • 02.00 h. Bordó Sárkány
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Avançades de St. Joan
    • 02.30 h. Cornalusa (PT)
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Avançades de St. Joan
    • 03.00 h. Bordó Sárkány
      Tipus d'espectacle: Música i danses
      On: Avançades de St. Joan
  • Ajuntament de Tortosa

    Copyright ©2017. Ajuntament de Tortosa. Tots els drets reservats

  • Festa del Renaixement. Tortosa

    C. Sant Felip Neri 1, 43500 Tortosa, Tel. +34 977 440 901. Fax. +34 977 585 852 | Contacte